Opcje językowe

English Poland

Kariera w Trebbi Polska

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Zadania:
• pełnienie obowiązków Inżyniera budowy na wskazanych inwestycjach i stosowanie się w tym zakresie do wymogów wynikających z przepisów prawa, w tym ustawy o Prawie budowlanym
• wsparcie zespołu w administracji projektu oraz w jego prowadzeniu, tj. aranżacja biur/ budowa nowego obiektu
• pomoc w nadzorowaniu jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym i specyfikacją techniczną
• koordynacja pracy podwykonawców
• nadzór nad prowadzonymi pracami
• ścisła współpraca z managerem projektu oraz klientem

Wymagania:
• status studenta ostatniego roku studiów magisterskich, lub zaraz po studiach
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
• elastyczność co do odbywania podróży służbowych na terenie kraju
• elastyczność co do możliwości długoterminowej delegacji na terenie kraju w ramach prowadzonego projektu

Oferujemy:
• ciekawą pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie realizującej duże projekty nieruchomościowe oraz współpracującej na co dzień z klientami z zagranicy
• bliską współpracę z ekspertami w branży
• realną możliwość nabycia nowych kompetencji oraz intensywnego rozwoju
• pełen etat
• umowę o pracę
• możliwość uzyskania praktyk do uprawnień budowlanych

Start od zaraz!

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i uważasz, że masz coś szczególnego do zaoferowania skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (careers@trebbipoland.com) lub klikając na przycisk poniżej.

Get in Touch
Careers - Trebbi Polska - Inspiring Built Environments